Nyitóoldal » Kezdőbetű: j » Első 2 betű: » Kulcsszó: játékrész

36 db. játékrész szóra releváns magyar webszájt

Doménekjátékrész kulcsszóra releváns részletKapcsolódó kifejezésekEgyéb kifejezések a honlaprólRelevancia
balatonfuredikc.huSajnos Szegeden Szegeden a a veszprémi játékhoz hasonlót mutattunk. mutattunk. Túl hamar hamar és túl könnyen megadtuk megadtuk magunkat. magunkat. Csak Csak a a második játékrészben, amikor amikor már elment elment a a hajó mutattak mutattak páran – akiket akiket a a meccs meccs után ki ki is is…második játékrész, játékrész hajó, agresszív játékrész, játékrész pozitívum, játékrész percmeccs, balatonfüred, szezon, kse, veszprém5
rimocise.hu…nyílt sisakos, küzdelmes és egyben élvezetes mérkőzést játszottunk. Az első félidőben még akadozott az a játék, amit elterveztem, de a második játékrészben a csapat teljesen végrehajtotta, amit kértem. Viszont ez nem valósulhatott volna meg, ha a kapusunk remek védéseivel nem tartott volna minket amásodik játékrész, játékrész csapat, első játékrész, játékrész szünet, játékrész remekp., l, laczkó, kiss, tao4
elorenkse.huA találkozó viszont meglehetősen hektikusra sikeredett lányaink számára, mert bár nagyon beragadtak a mérkőzés elején, a félidő hajrájára mégis magukra találtak és így a szünetben egygólos vezetéssel vonulhattak pihenőre. A második játékrész azonban hasonló hullámhegyeket és -völgyeket hozott Papp…második játékrész, játékrész derék, játékrész hasonló, játékrész elejemérkőzés, kézilabda, békéscsabai, békéscsaba, nb3
veszprempannonse.huFelnőtt csapatunk magabiztosan, 40-20-ra legyőzte az ÓKSI KKFT.- Bicske csapatát a bajnokság 8. fordulójában. A mérkőzés 10. percéig haladtak fej- fej mellett a csapatok, utána kinyílt az olló és sikerült eltávolodni ellenfelünktől. A félidő 11-17-es veszprémi vezetést eredményezett. A második…második játékrész, játékrész előny, hanna játékrész, játékrész végmérkőzés, győzelem, veszprém, pannon, gólos2
krikettgalaxis.huMost már biztos, hogy idén sem lesz bajnok a Hobart Hurricanes, miután két nappal az előző találkozójuk után, ezúttal hazai pályán is kikaptak az Adelaide Strikerstől. A lilák ezúttal is a végére gyorsítottak be, de a vendégek ugyanezt tették a maguk játékrészében, csak még jobban.látványos játékrész, játékrész végkrikett, futás, meccs, hírportál, kvíz2
sordogok.huA szünetben még háromgólos hátrányban voltunk, de a második játékrészben sikerült fordítanunk. Egy utolsóperces, balszerencsés gól miatt mégis csak egy pontot szereztünk.második játékrész, játékrész utolsópercesgól, meccs, forduló, ile, and1
berzencese.huA másodosztály 11. fordulójában az élmezőnyben tartózkodó Barcs látogatott otthonunkba. Az első játékrészben még jól tartotta magát csapatunk, de a fordulást követően kétszer is eredményesek voltak a vendégek, majd a mérkőzés hajrájában beállították a végeredményt.első játékrész, játékrész csapatberzence, labdarúgás, barcs, hírfolyam, tabella1
goldball.hu. Rúgtunk 4 4 gólt, de de a a játékvezetők csak csak egyet egyet adtak adtak meg. meg. Ezzel Ezzel szemben szemben nem nem kaptunk kaptunk gólt, úgy hogy hogy helyzete helyzete sem sem volt volt a a hazai hazai csapatnak. csapatnak. Ezek Ezek alapján bizakodva bizakodva vártuk a a második…fc, edző, felsőfokon, toborzó, győzelem1
tapioszecsofc.huHazai pályán fogadtuk a Vácszentlászló csapatát. Az első félidőben nagyon koncentráltak voltunk, s a sok kialakított helyzetből négyet is sikerült értékesíteni, így szinte el is döntöttük a mérkőzést. A második játékrészben meglőttük az ötödik gólunkat is, de utána érthetetlen módon leálltunk. A…második játékrész, játékrész ötödikmérkőzés, sorsolás, tabella, csapattag, tápiószecső1
juventusfc.hu🥁 Hamis ígéretek: a Juventus ultrái a márciusi Atalanta elleni meccsig folytathatják a tiltakozást a mérkőzések első játékrészében. Ekkor várható ugyanis a Last Banner fellebbezésének tárgyalása, amelynek köszönhetően az ultra-csoportok újra felvehetnék a betiltott neveket és jelképeket. Ráadásul…első játékrész, játékrész várhatójuventus, mutass, kupa, meccs, szezon1
web2beadando2.huA mai találkozó első játékrésze nem hozott gólt, aztán a második félidő eleje nagyon rosszul alakult, mivel az 57. percben már 2-0-ra vezettek a norvégok. Sokáig nem módosult az eredmény, majd a 85. minutumban egy védelmi megingást Klausz Milán büntetett meg. A hátralévő időben küzdöttünk az…első játékrész, játékrész gólbajnokság, válogatott, liga, litvánia, szurkoló1
fonixise.huAz első játékrészben egyenrangú ellenfelekként küzdöttünk, helyzetek adódtak mindkét oldalon, de amíg mi sajnos az ajándékba kapott büntetőt elhibáztuk, addig az ellen egy pontos beadás révén vezetést szerzett. A második félidőben kellemes játszópajtásokká változtunk, és ügyesen asszisztáltunk a…első játékrész, játékrész egyenrangúfőnix, ise, mérkőzés, fise, balázs1
thse.huErős ellenféllel szemben végig jól játszott csapatunk, pedig nem kezdődött ideálisan számunkra a találkozó, hiszen a 20. másodpercben egy véleményes tizenegyest befújtak ellenünk. A második játékrészben már nem csak jól, de eredményesen is futballoztunk.második játékrész, játékrész eredményesmeccs, veszprém, vls, statisztika, tve1
tokodse.hu…szerezték meg a vezetést, azonban szerencsére a fiúk nem roppantak meg és még az első 45 percben sikerült három góllal válaszolnunk. A második játékrész elején a hazaiak felzárkóztak egy gólra, így végig szorossá, izgalmassá téve a mérkőzést. Tíz perccel a vége előtt sikerült megrúgnunk a…második játékrész, játékrész elejetokod, görgess, mérkőzés, hajrá, srác1
deac.huA Debreceni Egyetem alakulata a második játékrész elején még kétgólos hátrányban volt, de a lefújásig eltüntette a különbséget.második játékrész, játékrész elejejan, deac, ádám, fut, biró1
legjobbsportfogadooldalak.comÖsszesített fogadások : Ezek azok a fogadási piacok, amikor azt kell megpróbálnunk eltalálni, hogy mennyi pont lesz vagy játékrész lesz egy adott mérkőzésen. A bukméker megad egy határértéket, hogy például egy teniszmérkőzésen hány játékra kerül sor, azt kell megtippelnünk, hogy ennél több vagy…pont játékrész, játékrész adbónusz, bukméker, igénylés, fogadóiroda, fogadás1
csengerfutsal.hu…amelynek láthatólag nem volt tele a gatyája. Lengyel Marci hozta lázba ismét a tábort, bepréselve a második gólt, de erre is érkezett válasz, sőt, fordított az ellenfél (2–3). Barcsay Márk bombája ugrasztotta talpra a csarnok népét, a játékrész vége azonban a látogatók elképzelése szerint alakult.nép játékrész, játékrész végcsenger, fut, tao, admin, petőfi1
marcalivszse.huAz első játékrészben eldöntötte a Marcaliban játszott mérkőzését a címvédő Zrínyi KK, amely a nyolcadik percben már 26-7-re vezetett és végül 116...első játékrész, játékrész marcalimarcali, kézilabda, kosárlabda, bajnokság, forduló1
nagyatadifc.huSzombaton kora délután fogadta a Bérdi József legénysége, a Csurgói Tk együttesét. Bár a 16. percben a vendégek szereztek vezetést, de a gyors egyenlítést követően, az első játékrész lefújásakor már 3-1 volt az állás.első játékrész, játékrész lefújásnagyatádi, fc, hírfolyam, futball, club1
kecskemetikc.hu…de az etap végére elfáradtak a lányok, ami azt eredményezte, hogy gors egymásutánban dobott hat pontjával fordított a BEAC, 16-20. A második játékrész már közel sem kezdődött olyan jól a hazaiak számára, mint az első. A kecskemétiek hamar tízpontos hátrányban találták magukat, 16-26. Schlégl…második játékrész, játékrész közel, harmadik játékrész, játékrész elejekecskeméti, kc, révész, forduló, kosárpalánta1
hvsefoci.hu7:0 arányban nyert U14-s korosztályunk a Hévíz ellen, ebből 5 gólt az első játékrészben szereztek a srácok.első játékrész, játékrész srácgyőzelem, mérkőzés, vereség, gól, haladás1
sportexpert.huAz elmúlt idényben döntős FTC-Rail Cargo Hungaria az első félidő nagy részében vezetve, a második játékrészben az eredmény után loholva 28-28-as döntetlent játszott a dán Ikast HB vendégeként vasárnap a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének kilencedik fordulójában.második játékrész, játékrész eredménykézilabda, vízilabda-válogatott, liga, európa-bajnokság, forduló1
sznkse.humagunkat, ahol egy félidő erejéig sikerült fegyelmezetten játszanunk, szinte minden megvalósult abból amit megbeszéltünk, majd sajnos a második játékrészben nyomát sem lehetett ennek a fegyelmezettségnek látni. Összességében úgy gondolom léptünk előre, voltak nagyon jó egyéni megvillanások is…második játékrész, játékrész nyommérkőzés, kézilabda, szigetszentmiklós, hajrá, sportegyesület1
csornaise.huA Csákvár után újabb NBII-es ellenféllel ezúttal a Soroksárral mérkőzött meg a Csorna, ahol fel tudta venni a versenyt a másodosztály középcsapatával. A második játékrész első felében több helyzetet is kialakítottunk, de ezeket gólra váltani nem sikerült. A Soroksár 3-0-s győzelmet aratott…második játékrész, játékrész elsőcsornai, kézilabda, labdarúgás, karate, utánpótlás1
miskolcivsz.huAz Erste Liga vasárnapi játéknapján a Budapest Jégkorong Akadémia HC csapatát fogadta a DVTK Jegesmedvék. A gól nélküli első harmad után a vendégek kétgólos előnyre tettek szert a második játékrészben, majd a záró harmadban tovább növelték előnyüket és megnyerték a mérkőzést. A hazai vereség után…második játékrész, játékrész zárómiskolci, szabadidőközpont, jégpálya, miskolc, aréna1
cegledisport.huAz elmúlt bajnoki fordulóban a három korosztályban is Ceglédi Kék Cápák - Vecsés mérkőzés került megrendezésre Abonyban. A felnőttek egy gyengécske első félidő után 17-14-re nyerni tudták a második játékrészt. Több játékos is magasabb fokozatra kapcsolt abban...második játékrész, játékrész játékoskézilabda, ceglédi, futball, ezüst, cápa1
devecserse.huA Devecser a megyei első osztályú labdarúgó bajnokság 11. fordulójában a Sümeg együttesét fogadta. Az első játékrészben a hazaiak domináltak, több lehetőséget is kidolgoztak, gól azonban nem született. A szünet után az „öltözőben maradt” a Szpari, a vendégek két veszélyes támadással ijesztettek a…első játékrész, játékrész hazaidevecser, tao, szélső, középpályás, edző1
mezokovesdikc.huA bajnokság 13. fordulójában a Tata csapatával mérkőztünk meg a 2 pontért. Az első félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok, ám a félidőhöz közeledve sikerült 5 gólos előnyre szert tennünk. A második játékrészben a hazai csapat megkezdte a felzárkózást, de Bővebben……második játékrész, játékrész hazaitao, mezőkövesdi, közzétéve, közzététel, válogatott1
teskandkse.hu…előnyünket. Rá egy percre szépítettek a hazaiak egy figyelmetlenség miatt. A félidő utolsó harmadában is tovább támadásban maradtunk és előbb Pergel B. harcolt ki büntetőt, amit Bailo értékesített. A játékrész végén pedig Nagy M. talált be a vendégek kapujába, ezzel 4-1-re módosította az eredményt.bailo játékrész, játékrész végteskánd, kse, cs., gól, mérkőzés1
bacshir.hu1-1 után gyors három góllal sokkolta fővárosi ellenfelét az SG Kecskemét Futsal, majd a második játékrészben még növeltek a különbségen....második játékrész, játékrész különbségkecskemét, kecskeméti, törökország, belföld, szabadidő1
thse2000.huErős ellenféllel szemben végig jól játszott csapatunk, pedig nem kezdődött ideálisan számunkra a találkozó, hiszen a 20. másodpercben egy véleményes tizenegyest befújtak ellenünk. A második játékrészben már nem csak jól, de eredményesen is futballoztunk.második játékrész, játékrész eredményestao, foci, mérkőzés, statisztika, kitartás1
mecseknadasdhandball.huJunior csapatunk a múlt heti mérkőzéséhez hasonlóan, az első félidőben remekül tartotta magát. A második játékrészben azonba elfáradtak a fiúk, így a sokkal erősebb játékerőt képviselő Szentgotthárd fölényesen nyert.második játékrész, játékrész azonmecseknádasd, mérkőzés, várnai, mecsek, takarék1
toronyksk.huAz első félidőben jól játszott a csapat, a második játékrészben az eredmény megtartása volt a cél, teljesen megérdemelt a győzelem.második játékrész, játékrész eredményksk, torony, címkék, tőke, albert1
eurobarca.huA Barça egy nagyon gyenge első félidő után, amelynek egyből a legelején hátrányba került, a második játékrészben végül már élénkebb játékkal az utolsó pillanatokban végül megfordította a mérkőzést, miután Ferran Torres egyenlítést jelentő találata után Gündoğan a lefújást megelőzően még egy…második játékrész, játékrész végülbarcelona, fc, szuperkupa, copa, xavi1
abcentrum.hu• állás munka • ingatlan • honlap szerkesztés • honlap szerkesztő • ingyen zene • ingyen játékok • weboldal készítés • apróhirdetés • facebook • ingyen hirdetés • ingyen apróhirdetés • vacsoracsata • térkép • youtube • olcsó weboldal • magyarország • honlap olcsón • budapest • ingyen • szótármásodik játékrész, játékrész bevetőapróhirdetés, apróhirdető, ukrajna, fradi, feladás0
catolodge.huSzolgáltatásaink cicapanzió (24 órás ütemben) és cicanapközi formában is elérhetőek, és a következőket tartalmazzák: teljes ellátás, egész napos felügyelet, állatorvosi ügyelet, napközis szolgáltatások, kerti kifutó, privát lakosztály.cicapanzió, macskapanzió, cicás, könyvajánló, nm0