Nyitóoldal » Kezdőbetű: g » Első 2 betű: » Kulcsszó: gólos

gólos szót tartalmazó szájtok (összesen:57)

Doméngólos kulcsszóra releváns részletKapcsolódó kifejezésekTovábbi kifejezések a webszájtrólRelevancia
bfkc.huHazai győzelemmel tartja dobogós helyét a békési csapat az NB I B-s férfi bajnokság dobogóján.… Read more : Hat gólos győzelem a Vecsés ellenhat gólos, gólos győzelem, félidő gólos, gólos békési, öt gólosgyőzelem, mérkőzés, serdülő, kupa, ifi30
veszprempannonse.huA VPSE női kézilabda csapatai közül az U17-es gárda a korosztályos országos bajnokság III. osztályában szerepel. A fiatalok jól helytállnak az országos bajnokságban, és legutóbb november 14-én „hazai” környezetben arattak 23 gólos győzelmet.szünet gólos, gólos vpse, csoport gólos, gólos győzelem, környezet gólosmérkőzés, győzelem, veszprém, pannon, hétvégi15
testverisegse.hu…gyors kontra támadás végén még mi is gólt lőhettünk volna, amikor PUSZTAI nyargalt el a jobb oldalon, élesen középre adott labdáját a kiválóan érkező KECSKÉS centikkel lőtte a jobb kapuvas mellé. Végül már újabb gól nem esett, így egy gólos győzelemmel , megérdemelt győzelemmel zártuk a mérkőzést.két gólos, gólos előny, gól gólos, gólos győzelem, labda gólostestvériség, mérkőzés, gól, félidő, ellenfél6
tapiogyorgye-sc.hu…kapuba helyezte a vendégek harmadik gólját (2-3). A hátra lévő 20 percben próbáltuk még nagyobb nyomás alá helyezni a Pilisi kaput, ami részben sikerült is, de egyenlíteni már nem tudtunk, így maradt az egy gólos Pilisi vezetés, amely fontos három pontot jelentett a bajnoki címre törő vendégeknek.sokk gólos, gólos vereség, arat gólos, gólos győzelem, sor gólosmérkőzés, gól, tápiógyörgye, forduló, labda5
tapioszecsofc.huTegnap este a Mende csapatát fogadtuk újbb bajnoki mérkőzésen. Jó tíz perc elteltével elkaptuk a fonalat, és meggyőző játékkal két gólos előnyre tettünk szert. A folytatásban tovább növeltük az előnyünket, de a végére kiegyenlített lett a mérkőzés képe, de már egyik csapat sem talált be a kapuba.három gólos, gólos előny, labda gólos, gólos hátrány, két gólosmérkőzés, sorsolás, tabella, csapattag, tápiószecső3
magyarpoloclub.hu2013 Szeptember 20-22-i hétvégén kerül sor a Magyar Polo clubban szezonzáró tornaként a Hungarian Cup. A Magyar Kupáért 0-4 gólos csapatok versenyeznek. A Maygar játékosokon kívül Osztrák, Belga, Szlovák, Orosz, Angol, Wales-i, Dél-afrikai, és természetesen Argentin játékosok éból álló csapatok…kupa gólos, gólos csapat, club gólos, gólos nationspolo, club, bmw, póló, kupa2
cegledisport.huA női kézilabda NB II 22-23 szezon utolsó „hazai” mérkőzésének Tápiószentmárton adott otthont vasárnap. A Ceglédi Kék Cápák a TF SE dobogóért küzdő csapatát fogadta. A mérkőzés óriási csata mellett egy gólos Cápa...csata gólos, gólos cápa, kilenc gólos, gólos hátránykézilabda, ceglédi, futball, ezüst, cápa2
moraf-rlak.huA Répcelaki Móra Ferenc Általános Iskola 2008-2011 között született leány kézilabdázói diákolimpián vettek részt a 2022-2023-as tanévben. A megyei megmérettetések Sárváron kezdődtek, ahol két körmendi és két sárvári csapattal játszottak a Mórások. Itt 3 győzelem után és mindössze egy egy gólos…mindössze gólos, gólos vereség, mérkőzés gólososztályos, móra, répcelaki, kerékpár, felkészítő2
utehoki.huCsak a csodában bízhatott a kilenc játékosa nélkül felálló Újpest a Ferencváros ellen, de a mieink két harmadon keresztül így is méltó partnerei voltak a vendégcsapatnak. Két gólos hátrányból fordítva még a vezetést is átvették, de az utolsó harmadra már elfáradtak, így ebből a párharcból idén az…két gólos, gólos hátrányute, hoki, jégkorong, szakosztály, harmad2
balatonfuredikc.huTizenegy gólos hazai hazai siker siker született az az új NB NB I-es I-es kézilabdaszezon első meccsén, a a Veszprém megyei megyei lokálderbin szerdán az az arénában.két gólos, gólos balaton-parti, tizenegy gólos, gólos hazaimeccs, balatonfüred, szezon, kse, veszprém2
sulysapise.huA taktika bevált, a helyiek az elsõ 20 percben valójában sokat támadtak, de támadásaikat ha nehezen is, de átvészeltük, majd átvettük az irányítást és a félidõ végéig meggyõzõ fölönnyel 2 gólos elõnyre tettünk szert.fölönnyel gólos, gólos elõnyre, gól gólos, gólos elõnyhözmultimédia, tabella, sülysápi, sülysáp, sportkör2
sznkse.hu…meghozta eredményét, ellenfelünk kezdett fáradni, elkezdték a 2 perceket kapni, mi pedig a gyors középpel még gyorsítani is tudtunk a játékunkon. Jobban bírtuk kondival. Végül 2 gólos győzelemmel zártuk a fordulót! Gratulálok a csapatnak, nagyon nagyot mentünk! Bravó lányok! Hajrá Miklós!végül gólos, gólos győzelemmérkőzés, kézilabda, szigetszentmiklós, hajrá, sportegyesület1
mezokovesdikc.huA bajnokság 13. fordulójában a Tata csapatával mérkőztünk meg a 2 pontért. Az első félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok, ám a félidőhöz közeledve sikerült 5 gólos előnyre szert tennünk. A második játékrészben a hazai csapat megkezdte a felzárkózást, de Bővebben……közeledve gólos, gólos előnytao, mezőkövesdi, közzétéve, közzététel, válogatott1
pso.huSzünetben még egy gólos hátrányban volt a magyar csapat, de a másodikfélidőben Szoboszlai vezérletével sikerült a fordítás, ezzel a csoport...szünet gólos, gólos hátránykézilabda, eb, válogatott, vízilabda, vereség1
tungise.hu…pályára lépett csapatunk nyerni tudott, ráadásul idegenben. Két találkozó kiélezett szoros csatát hozott. Az U17 és U19 leánycsapataink Csurgón diadalmaskodtak Tóth László és Surman István edzőinkkel. Az U18-as fiúkat Szabó Gergely vezette 1 gólos győzelemre Tamásiban a Hőgyész csapat ellen.vezet gólos, gólos győzelemutánpótlás, tungsram, kézilabda, mérkőzés, nagykanizsa1
gyorietouni.huA 2023-as év utolsó mérkőzését hazai pályán játszuk, december 15-én 19 órától fogadjuk a Vecsési KKFT-t a bajnokság 15. fordulójában. A zöld-fehér fiúk remek szériában vannak, az utolsó négy mérkőzésükből hármat legalább 10 gólos előnnyelhárom gólos, gólos előnybajnokság, mérkőzés, győri, utánpótlás, tanul1
mediavalogatott.hu…vagy gólokat, ami ismét összejött. Ezáltal magabiztossá váltunk, kicsit talán túlságosan is, mert az ellenfél feljött a vége előtt nem sokkal 1 gólos különbségig és nyílttá vált a mérkőzés. A fordulópontokból viszont mi jöttünk ki jobban és így sikerült magabiztossá tenni a végeredményt. A mi…vég gólos, gólos különbségkomló, pmfc, mérkőzés, fut, földesi1
balmazkezi.huBorzasztóan kezdtük a mérkőzést, több góllal ellépett a vendég csapat. Tréki Tamás hamar ki is kérte az idejét, mely után változott a játék képe. Felzárkóztunk, majd egy remek szériával több gólos előnyre tettünk szert. A félidőre megnyugtató 5 gólos különbséggel vonultunk pihenőre. Ezután mintha…széria gólos, gólos előny, megnyugtató gólos, gólos különbségbalmazújvárosi, kézilabda, kk, liga, mérkőzés1
azzurri.hu…B tavaszi idénye a tél kellős közepén egy vaskos meglepetést leszámítva a várható eredményeket hozta. Szokatlanul gólgazdag lett az újév első fordulója. Három mérkőzés is négy gólt hozott és játszottak két nyolc gólos meccset. A listavezető Parma szolgáltatta a legnagyobb meglepetést azzal, […]nyolc gólos, gólos meccsserie, forduló, bajnok, mérkőzés, liga1
tfse.sport.huNB II-es férfi futsalosaink hétfő este ismét a Mad Dogs alakulatával csaptak össze a bajnokság 14. fordulójában. A mieink 3 gólos előnyre tettek...mieink gólos, gólos előnynbi, kosárlabda, kupa, röplabda, extraliga1
csengerfutsal.huKettős siker január utolsó hétfőjén!Mindkét felnőtt csapatunk 5 gólos győzelemmel köszöntötte születésnaposát!Az NB II Keleti csoportjában Mándi Laciék 6-1-es sikerrel tették emlékezetessé Valentin Varga technikai vezető számára a jeles napot.A Beregvidék meccsén, pedig maga az ünnepelt Nagy Miki…csapat gólos, gólos győzelemcsenger, fut, tao, admin, petőfi1
gvmeuropevac.huSuba Sára: 'Úgy gondolom, hogy büszkék lehetünk magunkra, hogy csak egy gólos vereséget szenvedtünk a Ferencvárostól. Nyilván mindenki azért játszik, mert nyerni szeretne. Jól játszottunk, sikerült felhoznunk magunkat. A második félidőben feljavult a védekezés, ez ennek köszönhető.'maga gólos, gólos vereségmérkőzés, vác, sportcsarnok, váci, kézilabda1
uvb92.huA hétfői találkozóra tartalékosan készültünk, jópár sérülés hátráltatta immár bajnok csapatunkat. Az első félidőben gyorsan három gólos előnyre tettünk szert ezzel gyakorlatilag eldöntve a három pont sorsát.három gólos, gólos előnyuvb, újpest, viola, ultra, bajnok1
eu-solarse.huAz első mérkőzés Kifejezetten lassan kezdett csapatunk, amely a szünetre már tetemes, 7 gólos hátrányba került. Története első mérkőzésén azonban mégsem kapitulált a csapat. A második […]tetemes gólos, gólos hátrányközzétéve, félmaraton, futóverseny, maraton, futás1
csabapolo.hu…következett, a fővárosiak kimagaslottak a mezőnyből, amit a tornagyőzelmük is alátámaszt. Majd következett egy olyan szegediek elleni kevés gólos derbi, ami annak is köszönhető volt, hogy mindkét együttes sokat hibázott. Az eredmény azt mutatja, hogy mi eggyel többet. Ez a vereség egyben aztkevés gólos, gólos derbiarchív, utánpótlás, bajnokság, szegedi, kupa1
vmujhelyi.huIskolánk csapata a döntőbe jutásért lejátszott mérkőzésen a hosszabbításban 1 gólos vereséget szenvedett, végül a III. helyen végzett.hosszabbítás gólos, gólos vereségujhelyi, felvételi, oltás, kupa, aszc1
selleizoltan.comFerencváros - Győr csúcsmérkőzést rendeztek tegnap a női NBI-ben. A mérkőzést követően én a két edző személyével foglalkoztam. Az dőlt el, hogy semmi sem dőlt el. A Fradi mondhatni simán legyőzte riválisát, az öt gólos győzelem azt jelenti, hogy ismét...öt gólos, gólos győzelemregény, hova, novella, kézilabda, kontakt1
teskandkse.huAz utolsó felkészülési mérkőzésünket a Vas megyei I osztály listavezetőjével játszottuk, ahol egy szép komplexumban léphettünk pályára. A mérkőzést jól kezdtük, folyamatosan nagy nyomást gyakoroltunk ellenfelünkre, hamar visszaszereztük a labdákat és két gólos előnyre tettünk szert. Ellenfelünk…két gólos, gólos előnyteskánd, kse, cs., gól, mérkőzés1
bfkcsarnok.huA Liga Kupa döntő visszavágóján ugyan vereséget szenvedtünk, de az első mérkőzésen szerzett 8 gólos előnyünk elégnek bizonyult ahhoz, hogyszerez gólos, gólos előnysportcsarnok, budakalászi, kézilabda, mérkőzés, tenisz1
lkszse.huA végjátékra kiépített négy gólos elöny egy 8 perces góltalanság miatt -2 gólos hátrányra csökkent.négy gólos, gólos elöny, góltalanság gólos, gólos hátránymérkőzés, katica, gól, félidő, forduló1
sslazio.huEgy pontot tudtunk csak szerezni Veronában! Zaccagni gyönyörű sarok gólos találatára Henry válaszolt és ezzel gyakorlatilag le is zárult a pontoszkodás. A Verona az egyenlítő gólja után már annyira nem okozott veszélyt, igazából csak Marusic sér... Tovább olvasom a cikketsarok gólos, gólos találatszurkoló, győzelem, gól, sas, bajnok1
vasassportklub.roMa a 2015-ös korosztály két mérközést játszott. Székelyudvarhelyi Femina és az FK Csíkszereda 2-es csapatával. Egy egy gólos vereség mellett egy nagyarányú győzelmet sikerült összehozni.csapat gólos, gólos vereségvasas, bajnokság, sportklub, mérkőzés, versenynaptár1
budakalaszfkc.huA MAGYAR KÉZILABDA SZÖVETSÉG ELNÖKSÉGE A SZAKMAI- ÉS VERSENYBIZOTTSÁG JAVASLATA ALAPJÁN MEGVÁLASZTOTTA A 2023-AS ÉV LEGJOBB KÉZILABDÁZÓIT. Egyesületünk U18-as játékosa,tíz gólos, gólos vereségbudakalász, sportfejlesztési, kézilabda, utánpótlás, kupa0
riotingfootball.info2014. július 12-e és 2023. július 3-a között 31 hivatalos mérkőzést játszott a székely válogatott, összesen 90 játékos öltötte magára a székely...válogatottbeli gólos, gólos klubválogatott, székely, csíkszereda, fk, liga0
skc-sportkomplexum.huA 2018-ban átadtuk új otthonuknkat, a Kiss Szilárd Sportcsarnokot. A multifunkciós létesítmény 1400 fő befogadására alkalmas kézilabda mérkőzéseken és közel 3000 főt tud ellátni egyéb rendezvényeinken. Minden igényt kielégítő, technikai szinten az ország egyik legmodernebb sportcsarnoka.huszonöt gólos, gólos győzelemgyőzelem, szilárd, kiss, siófok, bajnoki0
rbo.huCsoportjaimban hozzáférést szerzel a legjobb tippekhez és megosztom veled a sikerhez vezető stratégiát.tipp gólos, gólos szelvényodds, szelvény, duplázó, tagság, nyeremény0
fehervarav19.huA Roland Divatház és a Hydro Fehérvár AV19 együttműködésének keretein belül idén is a hónap legjobb játékosát keressük.találkozó gólos, gólos vereségfehérvár, mérkőzés, alapadat, hydro, menetrend0
pelc.huKomárom - PELC női NB II.gólos előnybajnokság, leány, pápai, jan, pápa0
heol.huVarga Mihály: Magyarország az uniós gazdasági növekedési rangsor élmezőnyében lehet 2024-ben (videó)út gólos, gólos csatár, hely gólos, gólos támadóheves, vármegyei, hírportál, egri, keresztrejtvény0
ujpestfutsal.hu…hiányzók is, így nem sikerült pontot szereznünk, mindkét gárda 2 góllal maradt alul a Haladás ellen, pedig félidőben mindketten vezettek. Az U17-es csapatban ezzel együtt Mészáros Balázs egymaga 5 gólt lőtt, ám sajnos hét ellenében ez is kevésnek bizonyult. "Mészi" 8 mérkőzésen már 20 gólnál…újpest, fut, mérkőzés, kecskemét, hajrá0
sopronirise.hunagy hagyományokkal és a békéscsabai városi kispályás, valamint a Békés Megyei nagypályás életben kiemelkedően eredményes múlttal rendelkező sportegyesületünk a Soproni Városi Bajnokságban I. osztályában szerepel. Az oldalt a csapatunkat támogató szponzorok, korábbi és jelenlegi tagok, játékosok éssoproni, kispályás, labdarúgó, mérkőzés, grassroots0
szarvasifc.huA 13. fordulóval folytatódott vármegyénk élvonalának bajnoksága, amelyben az éllovas Gyulai Termál csapatát fogadtuk. Láthatóan mindkét csapat jól felkészült a másikból, hosszú ideig a kapuk sem forogtak veszélyben, a játék…szarvasi, fc, gyulai, nagyszénás, vármegyénk0
hungarysport.hu…férfi győzelem Haladás Haladás VSE Halász Bence interjú Kecskemét kick-box kosárlabda kézilabda Körmend labdarúgás Magyar Kupa NB I NB II. női rájátszás röplabda sportbulvár SZDCSE SZKKA SzoESE Szombathely Szombathelyi Haladás Varga Jenő vereség verseny világbajnokság élő élő közvetítés érdekességkét gólos, gólos hátrányhaladás, fut, labdarúgás, berettyóújfalu, vse0
profitipp.huRegisztráció… Elfelejtett jelszó… Moniz FC Eindhoven… Holland gólok a másodosztályból… 3 hozzászólás…gólos benelux-meccsgól, csütörtöki, pénteki, holland, házigazda0
realking.hu©2022-2023 RealKing Hungary Kft. | Web & App: MorNeo | Marketing & Support: Multibrand Management Kft.biztonságos gólos, gólos szelvény, kimeneteles gólos, gólos tipppack, king, tibi, szelvény, odds0
szvse.huNemrég került megrendezésre Hódmezővásárhelyen a Téli Crossfutás 1. fordulója és természetesen az SZVSE futói részt vettek ezen a versenyen és még milyen jól szerepeltek, hiszen 8 induló kitűnő versenyzőnk 9 érmet szerezett.hat gólos, gólos szvse-győzelematlétika, labdarúgás, futó, kupa, tájfutás0
ozdsportja.hu…kézilabda hegyikerékpár ironman kosárlabda kézi kézilabda labdarúgás lóci lóci dse mountain bike mtb női kézilabda ping pong sportprogramok sportrekreáció stréer tamás szepessy súlyemelés teke teknőc tokár triatlon utánpólás utánpótlás Ózd legjobb sportolója ófc ókc óke óvftc óvse újváros tér úszásnyolc gólos, gólos győzelemózdi, ózd, kézilabda, kc, kosárlabda0
repcelakisport.huRépcelak város sportélete digitális formában. Minden sporthír, amiben városunk sportolói érintettek oldalunkon olvashatókkét gólos, gólos hátrányrépcelaki, kézilabda, labdarúgás, karate, teke0
vacinkse.hu…az egy hónapos kölcsön után visszatért a FTC-hez, és a magyar válogatott tagjaként részt vett a Világbajnokságon.A felek megállapodtak, hogy Bordás Réka az idény második felét is kölcsönben, a Praktiker-Vác csapatánál tölti majd, így már a mai Storhamar elleni idegenbeli Európa Liga… Olvass továbbbandi, váci, utánpótlás, döntetlen, kupa0
csnkc.huA mai Magyar Kézilabda Szövetség éves küldöttgyűlésen klubunkat Skaliczki László vezetőedző és Szászfalvi Bence klubelnök képviselte. A Magyar Kézilabda Szövetség Magyar Kézilabdázásért Emlékérem kitüntetést adományozott Skaliczki Lászlónak. Oklvelet kapott Balogh Beatrix is. Gratulálunk!három gólos, gólos vereségcsurgó, csurgón, bajnok, csurgói, kézilabda0
hvsefoci.huUtánpótlás történet Szakmai stáb Csapataink Csapataink játékosai Sorsolás 2016 Pályák, edzéshelyszínek Hírek Naptár Heti Program Éves program Támogatók, partnerek Galéria Letöltések Elérhetőségekgyőzelem, mérkőzés, vereség, gól, haladás0
tokajfc.hu…Akik a hangulatért felelnek: Ultras Tokaj… Bővebben: Két gólos előnyről buktuk el a záró kört…két gólos, gólos előnytokaj, fc, back, tabella, győzelem0
magyarnemzet.huMagyar Nemzet - Szellemi honvédelem 1938 óta. Friss hírek hazai, külföldi, sport, kultúra és gazdasági témakörökben. Véleménycikkek és történelmi visszatekintések.futballista gólos, gólos cristianonemzet, gazdaság, belföld, országszerte, brüsszel0
agriasport.hu…edző. A felnőtt és utánpótlás bajnokságon elért helyezések, megszerzett pontok alapján a rangsor élén meggyőző magabiztossággal zártak a csepeliek. A második pozícióban a DVSC öklözői zártak, míg a képzeletbeli dobogó alsó fokára a Fitt-Boksz Ökölvívó Egyesület sportolói állhattak.négy gólos, gólos egriegri, eger, vereség, bajnokság, kupa0
delbalatonfc.hu2014-ben döntött úgy az akkori balatonszemesi képviselő-testület, hogy támogatja a Dél-Balaton FC-t abban, hogy pályázatot nyújtson be a Magyar Labdarúgó Szövetséghez a balatonszemesi labdarúgó pálya és a hozzá tartozó sportöltöző fejlesztése céljából. A Dél-Balaton FC sikeres pályázata után…fc, dél-balaton, sárga, labdarúgó, bozsik0
pingvinekhoki.huA Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub 2016-ban ünnepelte 25 éves fennállását. Klubunk közel 60 igazolt sportolóval vesz részt a Magyar Jégkorong Szövetség U8-as, U10-es és U12-es bajnokságában.torna, forduló, szombathely, bajnokság, szombathelyi0
ozdsvf.huA múltheti kisiklást követően, a bajnokság 15. fordulójában az újonc Szirmabesenyői SK csapatát fogadjuk.öt gólos, gólos győzelemmérkőzés, labdarúgócsapat, tao, focisuli, győzelem0